Schloss Neubeuern International School

Schloss Neubeuern, seçkin bir Alman genel orta öğretim okuludur. Burada, Alman çocuklar ve yabancı öğrenciler Abitur programı kapsamında yüksek kaliteli orta öğretim alabilirler. Özel okul Schloss Neubeuern, ulusal sıralamada üst sıralarda yer alır ve uygun bir konuma sahiptir. Seçkin okul, Almanya’nın en prestijli kayak merkezlerinden birinin yakınında bulunmaktadır. Pitoresk Chiemsee Gölü sadece birkaç kilometre uzaklıktadır.

Schloss Neubeuern bir oda okulu. Küçük bir kampüsü var. Aynı zamanda okulda 200’e kadar çocuk eğitim görebilir. Öğrencilerin çoğu okulda tam pansiyondur. Kampüste konforlu bir konaklama ve etkili eğitim için tüm koşullar yaratılır. Uluslararası öğrenciler, deneyimli öğretmenlerin rehberliğinde sadece akademik becerilerini geliştirmekle kalmaz, aynı zamanda spor ve yaratıcı faaliyetlerde bulunurlar.

Öğretim Almanca yapılır.

Bu sayfalar sizi Yukarı Bavyera’da Alplerin güzel eteklerinde bulunan çok özel bir yatılı okulla tanıştırmayı amaçlamaktadır. Schloss Neubeuern, benzersizliğini mevcut öğrencilerinden ve çalışanlarından alır, aynı zamanda “kendi” Neubeuern’lerine hala sevgi besleyen ve okulu ve öğrencileri çeşitli şekillerde destekleyen binlerce eski öğrenciden alır.

Schloss Neubeuern, 210’a kadar öğrencinin yaşadığı ve öğrendiği küçük, yönetilebilir bir okul topluluğudur. Bunların çoğu yatılı okul öğrencileridir, ancak çevreden gelen gündüzlü okul öğrencileri de vardır. Sonraki sayfalarda size Neubeuern Şatosu hakkında ilk izlenimi vermek istiyoruz. Tabii ki, en güzel resimler ve yazılar bile kendi deneyiminizin yerini tutamaz: Bu nedenle, sizi bugün bizim hakkımızda kişisel bir izlenim edinmeye içtenlikle davet ediyoruz. Ziyaretçiler her zaman beklerim.

Eğitim Bedelleri

School and Boarding annual fees 43.380,− or monthly 3.615,− for 12 months
Day-pupils annual fees 19.020,− or monthly 1.585,− for 12 months