EXCELLENCIA COLLEGE LYCEE INTERNATIONAL

Paris’ten ve havaalanlarından sadece bir saat uzaklıkta, Champagne bölgesinin tam kalbinde ve tarihi, kültürü ve yemekleri ile ünlü turistik kasabaların yakınında benzersiz bir okul bulacaksınız: Tersac Excellencia en Champagne .

Okul, Champagne bölgesindeki bir köyde, tepeler ve üzüm bağları ile çevrili yeşil bir ortamda yer almaktadır.

Komşu kasabalarda (Dormanlar gibi) noktalı olan tarihi binalar , bölgenin tarihi ve kültürel mirasının sürekli ve canlı bir hatırlatıcısıdır.

Okul, 5 hektarlık bir alana yayılan tamamen güvenli ve ağaçlarla dolu bir arazide yer almaktadır . Üzüm bağları arasında yer alan okul, öğrencilerin tam bir huzur ve sessizliğin tadını çıkarabilecekleri çevredeki kırsal alanın muhteşem manzarasına sahiptir. Kampüs, 19. yüzyılın başlarından kalma şatosu , ısıtmalı genç olimpik yüzme havuzu, çok sayıda derslik ve çalışma odası, maksimum rahatlık için tasarlanmış bitişik bina süiti ve özenle tasarlanmış benzersiz bir mülktür . ve ebeveynlerinin çocuklarını ziyaret etmek isterlerse kalabilecekleri tam donanımlı daireler.

Çocuğunuzun refahına, gelişimine ve akademik başarısına katkıda bulunmak için en iyi koşulları bir araya getiriyoruz .

Kampüste, öğrenciler spor ve kültürel faaliyetler için birçok farklı alana erişebilir . Sitede sunulan 30’dan fazla farklı spor aktivitesi vardır .

Tüm personel günde 24 saat hazır bulunur ve öğrencilerin refahını sürekli olarak izlerler. Gerekçeler sadece öğrencilere ayrılmıştır ve öğrenciler tam bir güvenlik içinde onlardan yararlanabilirler.

Kampüs, tamamen güvenli olan 5 hektarlık bir alana sahiptir. Çeşitli binalara erişim elektronik yaka sistemi ile yönetilir, böylece yetkisiz kişiler sahaya giremez.

Kampüste Yaşam

Excellencia’daki kampüs, hem bir iş yeri hem de dinlenme ve eğlence yeri olarak tasarlanmıştır. Dünyayı ve kendinizi keşfetmeye yönelik ve güvenlik, esenlik ve bir aile ortamının sağladığı yakın konforu garanti eden bir alan. 19. yüzyılın başlarındaki evi ile işletmemiz, çocuğunuza gerçek bir manzara değişikliği sunacak. Kampüste, yeni sınıf arkadaşlarıyla odalarında, yemek saatlerinde ya da oyun odasında bir sürü hatırayla dönecekler; gelecek yıllar boyunca hiç şüphesiz paylaşabilecekleri anılar.

Derslerden spora, oyunlara ve akşam aktivitelerine kadar Excellencia’da günler kesintisiz! Çocuklar nefeslerini düzene sokabilmek ve enerjilerini tazeleyebilmek için doyurucu, çeşitli ve dengeli öğünler için bir araya geliyorlar. Yemek, her bireyin kültürel tercihlerine saygı duyularak yerinde hazırlanır. Yemekler açık büfe olarak yemek salonunda veya bazen hava durumuna göre açık havada servis edilmektedir.

 
1 haftalık seans 1 150 €
2 hafta seans 2 070 €
3 haftalık seans 2 920 €

*3. haftadan itibaren eklenen herhangi bir hafta için ücret 950€/hafta’dır.

Bu fiyatlar şunları içerir:

  • Fransızca kursları
  • Kültürel ve sportif faaliyetler
  • Konaklama
  • Yemekler
  • Çamaşır
  • Eğlence ve macera parklarına geziler (Eurodisney, Astérix Park ve Ağaç tırmanışı)
  • Kültürel geziler (Paris ve Reims’e)
  • Havalimanı karşılama ve havalimanına gidiş-dönüş transfer hizmeti (Çocuğunuzun gelişi veya gidişi planlanan günlerden farklı bir tarihte ise, özel servis için ekstra 180€ ücret alınır)
  • Sigorta (sağlık ve seyahat)
  • Kayıt ücretleri