Hollanda Lise Eğitimi

Hollanda Lise Eğitimi

Neden Hollanda

Hollanda, yabancı şirketler için kesin bir yatırım yeri olarak itibarını güçlendiren, dünyanın en iyi eğitim sistemleri için ilk beşte yer almaktadır. Groningen’den Amsterdam’a, Rotterdam’dan Maastricht’e ve aradaki her yerde, Hollanda bilgi kurumları hem yerel hem de uluslararası öğrencileri cezbetmektedir. Bu birinci sınıf eğitim sistemi, yetenek hattını eksiksiz tutar ve ülkeyi birden fazla yönden diğerlerinden ayırır.

Internatıonal school Eerde

Eerde Uluslararası Yatılı Okulu, etrafını çevreleyen bol miktarda yeşil alan ile temiz ve sağlıklı bir yaşam ortamı sağlayan tarihi bir arazide yer almaktadır.

Eerde, öğrencilerin tüm potansiyellerini geliştirmeleri için yönlendirildiği bütünsel bir öğrenme ortamı sağlar. Bunu akademik mükemmelliğe ilham vererek, sorgulayan zihinleri teşvik ederek ve öğrencilerin topluluklarında aktif üyeler olarak geliştirerek yapıyor.

Ayrıca, fiziksel egzersiz, taze ve besleyici yemekler ve sosyal-duygusal refahın bir kombinasyonu olan sağlıklı ve dengeli bir yaşam tarzını teşvik ediyor. Eerde’de öğrenciler, şefkatli ve yetenekli küresel vatandaşlar olmak için deneyim ve güven kazanacaklar.

Hollanda Lise Eğitimi
Hollanda Lise Eğitimi

Nord Anglia Uluslararası Okulu Rotterdam

Nord Anglia Uluslararası Rotterdam Okulu (NAISR) sadece 3-18 yaşındakiler için kaliteli bir uluslararası eğitim sunmakla kalmaz, aynı zamanda öğrencilerin kendilerini rahat, güvende hissedebilecekleri ve yeteneklerini en iyi şekilde öğrenmeleri için desteklenebilecekleri besleyici bir ortam sunar.

NAISR, PK1’den 12. Sınıfa kadar olan öğrencilere dünyanın ilkeli ve becerikli vatandaşları olmaları için meydan okur ve ilham verir.

  • Öğrenmeyi dönüştürmek için geleneksel eğitimin ötesine geçiyoruz. Çocuğunuz, Global Campus gibi Nord Anglia’ya özel küresel programlarla zenginleştirilmiş, dünyaca ünlü müfredatları inceleyecek.
  • Yüksek nitelikli öğretmenlerimiz, her bir öğrenci için öğrenmeyi kişiselleştirir, onları besler ve onları akademik potansiyellerine ulaşmaları için teşvik eder, aynı zamanda gelişmek için beceri ve zihniyet geliştirir.
  • Çocuğunuzun okula gelmeyi sevmesini sağlayacak ilgi çekici bir ortam yaratıyoruz. Sizi ve ailenizi sıcak ve çok kültürlü topluluğumuza bekliyoruz.

American School of The Hague (Lahey Amerikan Okulu)

American School of The Hague (ASH), 3-18 yaş arası öğrenciler için İlkokul, Ortaokul ve Lise programları ile eksiksiz bir Erken Çocukluk eğitimi sunmaktadır. 1.220 öğrenciye ev sahipliği yapan öğrenci topluluğunun yaklaşık %26’sı Amerikalı, %12’si Hollandalıdır. kalan %62’si 74 diğer milletten geliyor ve uluslararası topluluklarını sergiliyor.

American School of The Hague (ASH), Wassenaar’da bulunan ve Hollanda’daki uluslararası toplumun eğitim ihtiyaçlarına hizmet eden uluslararası bir okuldur. Güvenli ve davetkar bir ortamda, birinci sınıf fakültemiz, %28’i Amerikalı ve %14’ü Hollandalı olmak üzere 76 milleti temsil eden 3 ile 18 yaş arasındaki öğrencilerimizin eğitim ve öğretimine rehberlik etmektedir.
Hollanda Lise Eğitimi