International School Eerde

Eerde Uluslararası Yatılı Okulu, etrafını çevreleyen bol miktarda yeşil alan ile temiz ve sağlıklı bir yaşam ortamı sağlayan tarihi bir arazide yer almaktadır.

Eerde, öğrencilerin tüm potansiyellerini geliştirmeleri için yönlendirildiği bütünsel bir öğrenme ortamı sağlar. Bunu akademik mükemmelliğe ilham vererek, sorgulayan zihinleri teşvik ederek ve öğrencilerin topluluklarında aktif üyeler olarak geliştirerek yapıyor.

Ayrıca, fiziksel egzersiz, taze ve besleyici yemekler ve sosyal-duygusal refahın bir kombinasyonu olan sağlıklı ve dengeli bir yaşam tarzını teşvik ediyor. Eerde’de öğrenciler, şefkatli ve yetenekli küresel vatandaşlar olmak için deneyim ve güven kazanacaklar.

Eerde, Hollanda’da gündüz okulu, esnek yatılı ve tam yatılı olanaklar sunan tek uluslararası okuldur. Amsterdam’ın merkezine sadece 2 saat uzaklıktaki sakin bir kır arazisinde yer alan Eerde, çocuğunuzun ders çalışmaya, açık hava aktivitelerine ve okul arkadaşlarıyla eğlenmeye odaklanması için güvenli ve sağlıklı bir ortam sunar.

Okul, tüm çocuklara bireysel ilgi sağlamak için bilinçli olarak küçük ölçeklidir.

Okul felsefemize uygun olarak, ekip uluslararası ve kültürlerarasıdır.

Görevimiz

Eerde’de öğrencilere akademik, atletik, sanatsal ve etik açıdan tam potansiyellerini geliştirmeleri için ilham veriyoruz. Uluslararası bir toplulukta sorgulamaya dayalı ve deneyimsel öğrenme yoluyla, öğrenciler bir fark yaratmak için ihtiyaç duydukları becerileri kazanırlar.

Kültür

Müzik, drama ve tiyatro, görsel sanatlar ve film, Eerde Uluslararası Yatılı Okulu’ndaki Sanat müfredatının bir parçasıdır. Öğrenciler okulda genellikle müzik ve drama gösterileri yaparlar. Yaz aylarında, Eerde arazisindeki orman tiyatrosu gösteriler için açıldığında bir sihir dokunuşu eklenir.

Birinci sınıf müzeler

Okul dışında, resmi ortağı olmaktan gurur duyduğumuz Amsterdam’daki Rijksmuseum gibi önde gelen müzelere düzenli geziler düzenliyoruz.

Düzenli sinema gezileri, canlı müzik ve tiyatro gösterileri, öğrencilere sunduğumuz kültürel etkinliklerin bir parçasıdır.

Eğitim Ödemeleri

YEARLY TUITION FEE (MIN)7875 EUR
YEARLY TUITION FEE (MAX)22650 EUR