Quinton House School

Okulun Vizyon ve Değerleri

Quinton hem içi hem dışı güzel bir okul, yaşlı bir ruhu var ama hareketsiz kalmayı reddediyor.

Okulun çocukları korumak, beslemek ve onlara ilham vermek gibi net bir amacı vardır. Tüm öğrencilerimiz için amacımız, cesaret, dürüstlük, dürüstlük ve küresel bir bakış açısı ile dünyaya bir sonraki adımlarını geliştirmelerini ve hazırlanmalarını sağlamaktır.

Quinton’da çalışmalarımıza ve müfredat dışı yaşamımıza korkusuzca yaklaşır ve meydan okumayı kucaklarız. Bunu yapmamızın yolu, tüm öğrencilerimizi saran pastoral bakımın birinci sınıf olmasını ve çocuklarımız tarafından güvenilmesini sağlamaktır.

Çok çeşitli kariyer eğitimi ve rehberliği sunuyoruz.

Çeşitli etkinlik programları aracılığıyla öğrencilerimizin yeteneklerini ve ilgi alanlarını belirlemelerine ve geliştirmelerine yardımcı oluyoruz.

Öğrencilerin tercih ettikleri kariyerlere giden yolları keşfetmelerine yardımcı oluyoruz ve 6. Sınıf öğrencilerimiz için profesyonel mentorların yanı sıra yıllık iş deneyimi fırsatlarına erişim sağlıyoruz.

Bir dizi profesyonelin konuşmalarını ve istihdam, mesleki eğitim ve daha yüksek akademik nitelikler arasında yapabilecekleri seçimler hakkında bilgileri bir araya getirerek, öğrencilerimizin gelecekteki seçenekleri konusunda kendilerini güvende hissetmelerini sağlıyoruz.

Okul Hakkında

Eşsiz ve tarihi bir 12. yüzyıl ortamında 21. yüzyıldan bağımsız bir okul eğitimi sunuyoruz.

Kapsayıcı ortamımız, tüm öğrencilerin özgün olabileceği, değerli hissedebileceği ve kişisel başarıya ulaşabileceği benzersiz bir bağımsız eğitimin niteliklerinden ve ayrıcalıklarından yararlanmaları için tüm çocuklara açık bir fırsat sunar.

Tüm öğrencilerimiz için mükemmelliğin evi olmaktan, tam potansiyellerini keşfetmelerine ve yaşamalarına yardımcı olmaktan gurur duyuyoruz.

Çocukların kendilerini mutlu ve desteklenmiş hissettiklerinde başarılı olduklarını biliyoruz, bu yüzden tüm öğrencilerimiz için sıcak ve misafirperver, güvenli bir besleyici ortam sağlıyoruz.

 

KIDEMLİ OKUL DÖNEM ÜCRETİ DÖNEM BAŞINA EK ÜCRETLER
    Sabah atıştırmalığı Öğle yemeği Çay
7-9 yaş 4.400 £ Yok 270 £ £68.50
10-11 yaş 4.455 £ Yok 270 £ £68.50
12-13 yaş 4.455 £ Yok 270 £ £68.50