INSTITUT AUF DEM ROSENBERG

Lisenin Misyonu

Institut auf dem Rosenberg’de, geleneksel eğitimin çok ötesinde olağanüstü akademik sonuçlar ve kişisel gelişim sağlayan benzersiz bir çağdaş öğrenme deneyimi sunmaktan gurur duyuyoruz. Olağanüstü öğretmenlerden ve profesyonellerden oluşan ekibimiz, yalnızca eğitimcilerden daha fazlasıdır: onlar gerçek Eğitim Zanaatkarlarıdır.

Rosenberg, 21. yüzyılın sorumlu liderleri için son teknoloji ürünü, bütünsel bir öğrenme ortamı sağlayan bir İsviçre yatılı okuludur . Genellikle 6 ila 18 yaş arasındaki çocuklar ve genç yetişkinler için anlamlı öğrenme deneyimlerinin geliştirilmesi konusunda tutkuluyuz.

1889’da kurulan İsviçre’deki yatılı okul ortamımız, tamamı genç zihinleri genişletmek ve yaratıcılıklarını beslemek için tasarlanmış eşsiz bir Yetenek ve Zenginleştirme kursları dizisi sunarken olağanüstü akademik performans sağlayan, eğitime bireysel yaklaşımıyla ünlüdür.

INSTITUT AUF DEM ROSENBERG BENZERSİZ YAPAN NEDİR?

Gerçekten bireysel yaklaşımımız ve eğitimin sınıfların ötesinde devam etmesi gerektiğine olan derin inancımız. Mükemmel akademik sonuçların başarı için sadece bir faktör olduğunu biliyoruz. Bireysel Gelişim Planımız – IDP ekibimiz dikkatli rehberlik sağlarken benzersiz Yetenek ve Zenginleştirme Programımız okulumuzda öğrenmenin her zaman gerçek yaşam bağlamında gerçekleşmesini sağlar.

ROSENBERG NEDEN BU KADAR YENİLİKÇİ BİR OKUL?

1889’dan beri eğitim sanatını mükemmelleştiriyoruz ve inovasyon DNA’mızda sağlam bir şekilde kök salmış durumda. Sonuç olarak, organizasyon kültürümüz en iyi şekilde 130 yıllık bir start-up olarak tanımlanabilir. Dünyanın en iyi yatılı okul deneyimini sağlamak için yılların uzmanlığını tutkuyla birleştiriyoruz. Sonuç olarak, mümkün olan en ileriye dönük ve bütüncül eğitim ortamını sağlamak olan misyonumuza odaklanırken kalıcı değerleri koruyoruz

ROSENBERG ELİT BİR YATILI OKUL MU?

Cevap, büyük ölçüde “elit” kelimesini tanımınıza bağlıdır. Öğrencilerimiz, dünya üzerinde kalıcı, olumlu bir etki yaratmak için yeteneklerini kullanmaya hevesli ve ayrıcalığın her zaman sorumluluk taşıdığının derin bir farkındalığa sahip istisnai insanlardır. Bu yeni nesil sorumlu liderler için eğitim sağlamaya kararlıyız ve bu anlamda elit bir yatılı okul olarak kabul edilebiliriz.

Yatılı Öğrenciler İçin Eğitim Ücreti ve Hizmetleri

  1. Okul Grubu : Institut auf dem Rosenberg
  2. Seviye : Seviye 4
  3. Konaklama : Okul içi yurt konaklama dahildir.
  4. Dahili Hizmetler : Okulda yurt konaklama, eğitim metaryalleri, ücretsiz Wi-Fi, üniformalar
  5. Fiyat : Yıllık Öğrenim ve Eğitim Ücreti (Yatılı): 120.000 CHF