RIDLEY COLLEGE

Netsted Niagara Bölgesi’nin kalbinde yer alan Ridley College, JK’dan 12. Sınıfa kadar olan öğrenciler için bağımsız bir okuldur ve eğitimin birincil amacının insan gelişimini yetiştirmek olduğunda ısrar eder.

Rahip Dr. J.O. Miller, 1889’da Ridley Koleji’ni kurdu, tek gerçek eğitimin, öğrencinin ahlaki, entelektüel ve fiziksel doğaları olarak sıraladığı çocuğun üçlü doğasını geliştiren eğitim olduğunu söyledi. Kanada ve dünyanın her yerinden öğrencilere çok yönlü, dengeli bir zihin, beden ve ruh eğitimi sağlayarak farklı bir yüzyıldan bu özlemleri onurlandırmaya devam ediyoruz. Zaman değişebilir ve insanlar değişebilirken, ‘bütün çocuğun’ içsel değerine olan inanç da dahil olmak üzere belirli değerler sabit kalmıştır.

Ridley’de bilgi ve bilgelik, özen ve şefkatle tamamlanır; başarı ve mükemmelliğe sağlık ve esenlik eşlik eder. Her gün ilham verici bir vizyonun rehberliğinde, dünyamızı dönüştürmek için gelişen hayatlara ilham vermeyi amaçlıyoruz. Bizim misyonumuz, iyi yaşama alışkanlıklarını öğretmek ve öğrencilere kendilerini ve yönetecekleri dünyayı daha derinden anlamalarına rehberlik edecek deneyimler sunmaktır.​

Sizi Ridley deneyimine sanal bir bakış olan web sitemizi keşfetmeye davet ediyorum. Elbette, kampüsü şahsen ziyaret etmenin yerini hiçbir şey tutamaz, bu yüzden Kabul Ofisimizden bir tur rezervasyonu yapmanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Güzel kampüsümüzü keşfetmeye, bir arkadaş ve danışman topluluğuyla tanışmaya ve ait olduğunuz yeri keşfetmeye hoş geldiniz.

Okulun Kültürü

Bu nedenle, esenlik, okulumuzun öğrenmeye yaklaşımının merkezinde yer alır. Gençler giderek daha karmaşık bir dünyada büyüyor ve Ridleian’ların hayatın beklenmedik dönüşleri ve dönüşlerinin üstesinden gelmek için ihtiyaç duyacakları alışkanlıklar ve stratejilerle donatılmasını sağlamanın hem ayrıcalığımız hem de sorumluluğumuz olduğuna inanıyoruz; yaşamlarında tatmin, amaç ve başarı inşa etmek.

Paraşütlü dışarıdaki çocuklarRidley College, pozitif eğitim ve refah eğitiminde liderdir. Öğrencilerimizin “kendilerini iyi hissetmelerini ve iyi şeyler yapmalarını” istiyoruz ve eğitimcilerimiz öğrencilerin öğrenmeye ve başarıya hazır olmaları için bilinçli olarak zihin, beden ve ruh alışkanlıklarını öğretiyor – şimdi ve mezuniyetten çok sonra.

Bütün bir okul ‘sağlık kültürü’, tüm fakülte ve personel tarafından beslenir ve Başkan Yardımcımız: Refah, Hizmet ve Küresel Öğrenme, iki sosyal-duygusal danışman, fakülte danışmanları ve bizim de dahil olmak üzere bir dizi kilit pozisyon tarafından desteklenir. Houses of Ridley pastoral bakım ekibi.

Ridley’de ‘gelişmeyi’ Dr. Martin Seligman tarafından geliştirilen insani gelişme teorisi olan PERMA-V olarak tanımlıyoruz. Harflerin her biri, Ridley’de yaptığımız her şeyin temelini oluşturan refah sütunlarını temsil ediyor.

Eğitim Fiyatları

Yearly Tuition
(Boarding Students)
$63,950
(*Domestic )
Yearly Tuition
(Day Students)
$35,950
(*Upper School Tuition)
Tuition international students $72,250
% Students on Financial Aid 30%
Merit Scholarships Offered Yes